İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapı kredi ödemeleri yapıyormuş

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bankaya gittim demin eft leri yapacakmısınız bayramda yollanan ları diye eft ler bugün düşmeye başladı , ödemeleriniz yapılır dedi şimdi baktım bayramda yollanan eftler hesabımda gözükmüş (google ın ödemesi değil ama) umarım sizin paralarınız da elinize geçer

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işallah bugun eftler gelir yoksa pazartesiye kalir yaf gelsede :) carsamba alsam ona bile raziyim :)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeseler ne olacak atm'den filan para çekemiyorsunuz kartı geri veriyor bankadan veriyorlarmı bilmiyorum gidicem bu gün çekicem tüm paramı birazda küfür edicem.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce şubeye gittim 209 kişi var önümde.. aldım numarayı eve geldim. o kaar kalabalıkki banka bu karmaşada bizim işimize kimse bakmaz.. ana baba günü tüm şubeler.. içerdeki paramıda alacam sıra gelirse... 2 saat kaldı bankanın kapanmasına..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sübe soyle dedi uluslararasi para transferleri 3 gunluk valor ile gelir gecikmeli yani
biz bizzat eski hesaba gelenleri yeni hesaba yatiriyor dediler
beni bankadan tanirlar sizin adiniza birsey gelmedi dedi ama saat 5 ten sonra tekrar arayin simdi kalabalik dediler biraz karismis isler dogal olarak
pazartesi-sali bence duzelir isler

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sübe soyle dedi uluslararasi para transferleri 3 gunluk valor ile gelir gecikmeli yani
biz bizzat eski hesaba gelenleri yeni hesaba yatiriyor dediler
beni bankadan tanirlar sizin adiniza birsey gelmedi dedi ama saat 5 ten sonra tekrar arayin simdi kalabalik dediler biraz karismis isler dogal olarak
pazartesi-sali bence duzelir isler

Şube işin kolayına kaçıyor para yurt dışından gelmiyor citibank istanbul şubesinden geliyor. Daha once aldığınız eftlerin detaylarını incelerseniz görebilirsiniz.

K

Kerasus

Misafir
ne şubeden bir cevap var nede call centerdaki elemanlardan, bankaların birleşmesi müşteri memnuniyetinde çıgır açtı.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya şimdi hesaplar kapalı diye paralar geri dönerse birdaha googleden alamayacakmıyız paramızı bende adsensede 23 ekimde ödeme yazıyor ödeme numarası falan yazıyor bugün ayın 27 si ama ödeme ortada yok eski hesabımdan 5 milyon aktarmışlar ama adsense ödemesi yok 4 günde gelmezmi ödeme ben şimdi parayı alamazsan benim hukuksal hakkım nedir yapı krediye eski hesapları direk kapattı diye biz alacağımız paramızdanmı olalım eski hesaplarla yeni hesapları tam entegrasyon yapmadan nasıl eski hesapları kapatırlar bu iş çocuk oyuncağımı hukukçu arkadaş varmı aramızda bize bir yol göstersin

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha sonra Tekrar Deneyiniz.

Ben bunlara ne diyimki kardeşim daha sistemleri çalışmıyor. internet şuabesine giremiyorum. asıl şube full içeri girilmiyor kalabalıktan.. off yapı kredi bir iş yapacağım diye milleti perişan ettin...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun saat 19 a kadar tum yapi kredi subeleri caliscakmis sms gonderdiler

online bankacilik da hata veriyor

tam hekleme zamani aslinda hesaplar karisikken

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yapı kredinin sayfasından bize yazın kısmından şikayetimi yolladım. İşte yazdığım yazı sizde tepkinizi dile getirin. aynısını yazmayın özgün olsun şikayetler ;)

Merhaba,
Oncelikle birlesmeden dolayi musterilerinize cektirdiginiz eziyetten dolayi sizi tebrik etmek istiyorum. Yillardir kullandigim artik herseyini ezbere bildigim hesap numaralarimi musteri numaralarimi biranda haber vermeden degistirmeniz sizler hakkindaki tum olumlu dusuncelerimin degismesine sebep oldu. atm ler calismaz teleweb calismaz subelere girilmiyor bayramin ilk gunu hesabimda olmasi gereken eft hala ortalikta yok. İsteseniz bukadar sorunla müsterilerinizin canını sıkamazdınız. Bugun son; ilk işim Carrefour şubemdeki tum hesaplarimi kapatmak ve herhangi bir bankayla yakın zamanda birleşmiyecek bir bankada hesap açtırıp sizin yeniliklerinizden kurtulmak. Saygılar.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir haber daha bu sefer arayinca haftaya carsambaya kadr bekleyin dediler

pazartesi beklerim de carsamba oha cuss derim artik

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam bende gittim subeye . tamda hesabıma yanlıs denemeden dolayı BLOKE olmustu sifrem yeni MUSTERI NO yeni SİFRE calısmıyor. KOCBANK ın bir avuc musterisi PASA PASA işlerini goruyor. MILYONLUK YAPI KREDI MUSTERILERI kocbanka ayak uyduruyor. KOC SATIN ALINCA yapı kredi sattı 3-5 kurusa musterilerini bole sacma işmi olur ya.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 14:45 civarı sıra aldım yapı kredi kendi şubemden; nihayet saat 17:45 civarında yani 3 saat sonra sıra geldi...

Şöyle bir soru yönelttim:
- bayramda ayın 24 ünde hesabıma eft yapıldı. ödeme halen hesabımda gözükmüyor. Aynı gün yapılan havaleler Tüm bankalara ulaştı.

Adam önce bir baktı hesabıma
- yok dedi gözükmüyor. ne kadar gelecekti hesabınıza?
- xxxx YTL
- sistem değişti bizde tam olarak ne yapacağımızı bilmiyoruz.
Sonra sağdaki soldaki temsilcilerin bilgisayarına baktırdı hesap nomu yazdırdı.
- Eft gözükmüyor adınıza
dedi..
- Peki ne olacak nasıl olacak beklememizmi lazım?
- Gelmemiş dedi gelseydi gözükürdü. belki sistemden kaynaklanan sorunlar nedeniylede geçmemiş olabilir.
dedi.
- tamam ben hesabımda ne kadar para parsa çekmek istiyorum.
Hesabımda bulunan parayıda aldım. çıktım.

Çok garip bir durum... Adamlar bile bilmiyor sürekli sistem değişti diyor bizde bilmiyoruz daha diyor... Yuhh diyorum bu nasıl altyapıdır.. insan eğitim vermezmi değişen sistem hakkında... Bu kadar olur diyorum bu kadar...

shape

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce bir arkadaş daha aradı ve hesaba herhangi bir eft gözükmediği söylendi bende dün 2-3 kere aradım hesabınıza eft geldiyse geçte olsa geçcek dediler süre vermedi banka herşeyin içine etti ben böyle bankanın aq milleti zor durumda bırakmak hakkı değil,ykb büyük hata yaptı.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Az once bankaya gidip yeni sifremi aldıgım bayan aradı bu sorunu bi cozume kavusturalım dedi :) hafta sonu filanda deneyin olmazsa pazartesi gelin ben size yeni bir sifre daha cıkarayım dedi. Ne ilgililer yaf valla yapı kredi calısanlarına iyi hizmet vermeleri konusunda dersmi veriyor ne . manisadaki subedekilerde pek ilgiliydi burdaki ankaradaki subelerindeki bayanlarda yani calısanlar : )

Ahh ahhh su GOOGLE parası hala hesaba gecmemis ona yanıyorum ugrastırmasalar bari. KOC alacak zamanı buldu kahretsin baska zamanmı yoktu : )

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Az önce bir arkadaş daha aradı ve hesaba herhangi bir eft gözükmediği söylendi bende dün 2-3 kere aradım hesabınıza eft geldiyse geçte olsa geçcek dediler süre vermedi banka herşeyin içine etti ben böyle bankanın aq milleti zor durumda bırakmak hakkı değil,ykb büyük hata yaptı.

Yapıkredi sattı müsterilerini demistim bikaç mesaj once ama sanırım sahipleri sattı :) yani satmanın dısında bir satıs . banka iyi calısanlarda iyi ama sahipleri kötü ve alıcı KOC bizi bu durumlara dusurdu. insallah duzelir kısa zamanda. guzelim yapıkredi hizmetleri cokmus bekliyoruz.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar boşuna beklemeyin sanırım pazartesine kadar düzelmeyecek. Çalıştığım şirketlerden birinin milyon ytl lik hesabı bile çalışmıyordu, şirketin ödeme dengesi vadeleri herşeyi alt üst oldu ve hesabı pazartesiye kadar bloke ettiler... ama yapacak bir şey yok hazırlıksız bir birleşme gerçekleştirmişler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5