İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitesi Yüksek Hit Alanlar Gelsin

F

fenerbahcetin

Misafir
Sitesi Yüksek Hit Alanlar Ve Güzel Para Kazanmak İsteyenler Gelsin

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu site daha önce burada yayınlandımı bilmiyorum eğer yayınlandıysa özür diliyorum.
Site size gösterim başına para veriyor ama öyle yüksek paralar vermiyor bence bir üye olup deneyin kazançlarınızı anında görüyorsunuz zaten ama bana sorarsanız bu siteden çok güzel paralar kazanacaksınız.Siteye üye olduğunuzda yanda kodlar var burdan banner kodlarını kullanın diğerleri biraz kötü pop-up falan var.Bu siteyi sitesi yüksek hit almayıp autosurf sitelerini kullanan insanlarada öneririm onlarda çok güzel kazançlar elde edbilirler.Neyse sitenin ismini veriyorum site ay sonunda ödeme yapıyor paypal ve e-gold ile min ödeme 5$ ve bu site kesinlikle ödeme yapıyor.Benim linkimden üye olursanız çok sevinirim inşallah işinize yarar ama eminimki yarıycaktır kesinlikle deneyin!!!
http://paid-to-promote.com/indexe.php?id=7159

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamların sitesinde heryerde reklam var bence bize göstertip kendileri kazanıyolar :D site çok dandik görünümü o kadar paralı olsa daha iyi bi site yaparlardı bence zaten görünümü beğenmedimmi bitti. benim günlük 40000 sayfa gösterimim var bi adam gibi cpm sitesi bulsam süper olucak valla

F

fenerbahcetin

Misafir
murme kardeşim 20cent eğer reklam verirsen senin için değil yani ve bu site ödeme yapmıyor diyenler bana gelsin yani adamlardan ödeme alan bir sürü insanlar var ki bu ay bende alcam kesinlikle
zeumaster kardeşim 40000 site güzel bir hit bende ordan bir banner reklamı al yayınla istersen iki üç yere koy daha fazla kazanırsın ama kesinlikle 2 günde olsa dene hiç bir şey kaybetmezsin ki zaten 5$ mini geçersin ve ay sonunda ödemeni kesinlikle alırsın bence kesinlikle dene 2 gün bişey kaybetmezsin ve ben bunu sizin için yazıyorum kendi linkimi verdim tamam ama asıl kazanacak olan sizler yani sitesi yüksek hit olanlar olcaktır yine de tercih sizin ama dedğim gibi 2 gün deneyin derim hiç bir kaybınız olmıyacak hatta hoşunuza bile gidecek sadece bir benner koycaksınız sitenize tabi ordaki banner codes daki bannerların 3ünü de koyarsanız daha fazla kazanırsın neyse benden size söylemesi kolay gelsin bol kazançlar

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 cent veren neden odemesin ki google de yabanci reklamlar icin tiklama basina 3-4 $ verdigi oluyor ama oduyor. Hatta gunluk 300-400 $ kazananlar bunu cok daha iyi biliyor. 3-4 tiklamanin 15-20 $ ettigi bile oluyor. On yargili davranmasak da arastirip arastirmalarimizi buraya yazsak nasil olur ?

M

murme

Misafir
cpm bu kernel ben cpm programı olarak clickxchange de kullaniorum

cpm başi 1.50 veren reklamda var ama tam sayfa ve ödüo adamlar

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum Valla Valla Para Veren yer KAlmadı Ben deniyecem BAska CArem Yok Gibi :(

M

murme

Misafir
tabi kernel ödemeyi paypala yapiolar ama türkiye dışı bi adresin varmi oraya ödeme yapmadan önce onay kodu gönderiolar cünkü

A

altar

Misafir
Sky Scraper 5 0.00019
Box Adert 12 0.00054
Banner 0 0
Layer Ad 7 0.00039
ActiveX 0 0
Popup Ad 0 0
All In One 0 0
Banner Plus ActiveX 5 0.00062
Banner Plus Layer Ad 34 0.00919
Banner Plus Pop Up 5 0.00152
Banner Plus All 0 0
Total 68 0.01245 0

dostum eğer siten www.yahoo.com ise ayda 100 dolar alırsın bu raklamlarla, şu rakamlara bir bakarmısın.

F

fenerbahcetin

Misafir
beyler benim bir sitem yok sadece autosurf siteriyle hit kazanıyorum 3 günde kazancım
Promotion Page 3 3e-05
Promotion Page L 59 0.01602
Promotion Page P 0
Advertising Page Click here to view your stats
Sky Scraper 23090 1.19312
Box Adert 20056 1.21828
Banner 19951 0.84709
Layer Ad 12527 1.79018
ActiveX 4 4e-05
Popup Ad 55 0.00619
All In One 3 3e-05
Banner Plus ActiveX 5 0.00015
Banner Plus Layer Ad 5 5e-05
Banner Plus Pop Up 3 3e-05
Banner Plus All 1 1e-05
Total 75762 5.080054

A

altar

Misafir
dostum kusura bakma ama "yalan söylüyorsun" benim sitem'in günlük hiti ortalama 20000 ve bu kadar kazandım, hitleri saymıyor bile.

A

altar

Misafir
yazık değilmi insanları bu siteye yönlendirmeye çalışıyorsun, kimsenin ne çok zamanı nede öyle ahım şahım hit'i var. site tanıdığın birisinin galiba.

F

fenerbahcetin

Misafir
kardeş niye yalan söyliyim benim kazandığım bir şey değil walla millet benden daha iyi kazanıyor benim yalan borcum yok kimseye ben sadece autosurf sitesi kullanıyorum sadece gösterim başına kazanıyorum al istersen bana özel mesaj at sana bir kaç tane autosurf sitesi veriyim kullan bak gör yalan mı söylüyorum doğrumu söylüyorum hodri meydan kimsenin önünde de araştırma yapmadan yalan söylüyosun falan deme al istersen gir benim sitemde bu bak ne kadar boktan bir site

A

altar

Misafir
hmm, benim 20000 hitim var ondan garip geldi bana. %90'ı yabancı. çok ilginç yalnız bu adamlar overture türü bi yerle ortaklık yapıyor, yani banner'lara tıklanmasını istiyorlar. Şimdi senin referallara mutlaka bakarlar, ödemeyebilirler.

A

altar

Misafir
evet dostum, çünkü sonuçta autosurf'ü kullanan adamlar o reklamlara tıklamaz, çoğu açıyor, bakmıyor bile.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5