İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Güvenlik Kodu Yardim

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar oyunumda mouse macro koruması için güvenlik kodu koruması koymak istiyorumda yardim ede bilecek olan varmi güvenlik kodunu oluşturuyorum fakat diger sayfada dogrumu degilmi kontrol ettiremiyorum nasil yapacam yardim edin lütfen

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tam olarak anlayamadım sormak istediğini ancak bu tarz sistemlerde, güvenlik kodunu oturuma ($_SESSION)'a atayıp kontrollerini yapabiliyorsun.

garrip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde anlayamadığım nokta mouse macro yu güvenlik koduyla nasıl engelliceksin eğer benim bildiğim mouse macro dan bahsediyorsak ?

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online mafya oyunu sitem var orda macro ile suç işlemeyi oto yapiyorlar bende güvenlik kodu koyacam suç işleye güvenlik kdou dogru degil ise suç işleme başarısız olacak

garrip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oluşturdugun güvenlik kodunu
$_SESSION['guvenlik']
gibi session ata

gonder tıklayınca yazıdığı değerle session karşılaştır doğruysa işlemini yap..

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama bu dogrulama bir kere degil sürekli olacak

Ekleme: Tamam şimdi anladım sorun bendeki mantık dahasından kaynaklanıyormuş :d kod sürekli yenileniyor ozamanda sessiondaki değerde yenileniyor tabiki :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5