İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar sizce ne fiyat biceyim

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben okadar domain satmadan anlamam elimde kullandığım ve kullanmayı düşündüğüm domainler var ve ilginçtir bunlara müşteriler geliyor
saolsunlar

bi domain var elimde

www.showturk.com

bu domainin eski sahibi tekrar almak istiyor sizce nasıl bi fiyat isteyeyim?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw valla abartıcı fiyat verme derim yani sisim yarı türk yarı inglizce yanı tutmaz deri,m ben 25 ytl desen yeter ..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim fiyat azdır çokdur yorumu açısından değil ancak 25 e felan satacağıma elimde dursun başka bi amaçla kullanırım daha iyi

S

SempatiX

Misafir
Domain güzel geliyor insana ama o domain üzerine kurulabilecek pek içerikli bir site yok kanaatimce... Yinede hayirlisi olsun...

C

constantine

Misafir
arkadaslar showturk yarı türkçe yarı ingilizce bir kelime değildir. İngilizcede Turk = Turk demektir bunu yanlış benimsemeyelim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
öncelikle müşterin kim şahısmı, şirketmi? domaini ne yapçak bunlara göre fiyat ver adamlara...

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainin benden önceki sahipleriymiş google ve yahooda arattım showturk u sanırım eskiden chat sitesi felanmış onlar almak istiyor tutar tutmaz bilmem ama benimde aklımda satmazsam ingilizce-almanca turizim sitesi yapmak var google reklamları için

H

HoLY

Misafir
Bence o domain en azından 100YTL eder.. Kendim almayı dusunsem ve fiyatı daha onceden bilmemis olsam 200 eder derdim.. :)
İstedigin herseyi yapabilirsin. Ve webchat kullanıcın cok olur kanaatındayım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5